fbpx

ביזי וומן – תוכנית ליווי אונליין מחזור 3 – מחזור מאי 2022

💛קבוצת וואטסאפ למשתתפות התוכנית: בה יינתן לשאול שאלות ולקבל מענה ישיר מחן

💛למי זה מתאים? לעצמאיות בתחום היופי במחזורים ברוטו של עד 20,000 ש"ח (או מי שעתידה לפתוח עסק בעוד 4 חודשים מיום פתיחת התוכנית)

💛משימות יום יומיות שיניעו אותך לפעולה, לך יישאר רק לבצע

💛15 שיעורים מלאים בכל התוכן שאת צריכה לקידום העסק ופיתוחו

ביזי וומן - תוכנית ליווי אונליין, מתחילות ב 15.5.2022

אם את רוצה ללמוד איך לשווק את העסק שלך :

  • לדעת איך לכתוב באופן שיעניין את הלקוחה הפוטנציאלית שלך בפייסבוק/ באינסטגרם/ בסטורי
  • לדעת איך לעשות קידום ממומן ולהגיע לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלך (כלומר להפסיק לזרוק כסף על קידום לא רלוונטי)
  • לדעת למכור טיפולים, מוצרים, וסדרות
  • לדעת לנהל את העסק ושיותאם לחייך האישיים (ולא שהעסק ינהל אותך)
  • לדעת לעבוד יעיל, לנצל נכון את הזמן, ולא להפוך להיות עבד של העסק שלך
  • לדעת להתמודד עם התנגדויות מלקוחות
  • לדעת לתמחר נכון ולא "ליפול" רק למבצעים
  • לדעת לצלם סרטונים מבלי להתבייש
  • לדעת לעצב תמונות, כרטיסי ביקור וכן עזרים נוספים לשיווק בעסק
  • כל אלה ועוד

כל המידע הזה נמצא במועדון וזמין בשבילך 24 שעות. כל מה שעלייך לעשות הוא להירשם ולהתחיל להיחשף לתכנים (סרטונים; מצגות; מידע כתוב; ועוד). בנוסף לתכנים שמוצגים באתר תינתן האפשרות לשאול שאלות בקבוצת וואטספ של משתתפות התוכנית, התשובות יינתנו על ידי חן (מנהלת התוכנית).

תראי את זה פשוט ככה - ההשקעה הזו כולה למען העסק שלך.

כמה זה עולה?

(יש שני סוגי מועדונים - שימי לב שאת רוכשת את המועדון במתאים לך)

מנוי לחודש (המנוי מתחדש אוטומטית בתום כל חודש)

290 ש"ח לחודש

שימי לב - בגלל האופי הדיגיטלי של הקורס ושמירת המקום עבורך - המועד האחרון לביטול ההרשמה לקורס הוא ה 8.5.22

שאלות ותשובות

התוכן באתר מועבר באופן מאוד מאוד מאוד ידידותי. אני משתדלת שהכול יהיה פשוט, נוח ונגיש. מניסיון של מספר קורסים, גם מי שלא התחברה לפן הטכני ("טכנופובית"), הצליחה ללמוד את התכנים ולהצליח לשווק לבדה. היתרון הגדול הוא שבאתר הכול נעשה בקצב שלך, את יכולה ללמוד את התכנים לאט, בלי לחץ להספיק הכול באופן מיידי, ואת יכולה לצפות באותו סרטון פעמיים או שלוש או יותר. את לא תלויה בקצב של הכיתה והכול נעשה לפי לוח הזמנים שלך. בנוסף לכול, אם משהו לא ברור, אני זמינה לשאלות עבורך בקבוצת הפייסבוק הסגורה של המועדון.

שמעתי המון את המשפט "הייתי כבר בקורס כזה וכזה". חשוב לי לומר, עם יד על הלב ועם ניסיון של שנים בתחום, שהקורסים שאני מלמדת הם קורסים מאוד-מאוד מעשיים. אני לא מדברת על תיאוריות ולא מורחת את הזמן במידע לא שימושי. מה שתלמדי בקורס הוא בדיוק, אבל בדיוק מה שתצטרכי לדעת. שימי לב שעוד לא נגעתי בנקודות נוספות כמו מידע לא נכון או מידע חלקי או מידע מטעה שניתן ברשת. דוגמה אחת מיני רבות, לפני כמה זמן פנתה אליי לקוחה בטענה שהיא למדה בקורס שיווק שאין צורך לקדם סרטונים בקידום ממומן, ושיש לקדם תמונות בלבד (מידע לא נכון בעליל). דוגמה נוספת, מישהי שעברה קורס בשיווק לא ידעה כיצד לתזמן פוסטים מראש לתאריך ושעה מסוימים (זה אחד הכללים הבסיסיים שאני מלמדת עליהם – וזה חתיכת הלם בשבילי לדעת שמי שמעביר קורס בשיווק לא מלמד על הכלל הזה). כך או אחרת, לכול קורס יש את הגישה שלו ואת הכלים שעליהם הוא שם דגש, אבל תמיד אפשר ללמוד יותר, על אחת כמה וכמה אשר אני מודעת לחוסר הזמן שלך, וכאשר אני ממקדת אותך באופן מדויק מאוד למידע שאותו את צריכה כדי להצליח.
אני מלמדת את כל תכני השיווק בקורס. אחרי שנים של ניסיון, אחרי המון לקוחות בליווי אישי, ואחרי מספר קורסים פרונטליים, אני מביאה את כל היידע שלי לקורס הדיגיטלי. מאז ומתמיד היה לי קשה לשחרר את העסק שלי למאמנים אחרים. בפן הזה אני סומכת רק עצמי, ובמהלך הקורס תשמעי רק ממני 😊 ייתכן שאציע באתר הכשרות נוספות שלא יועברו באמצעותי, מאחר שמדובר בעניינים מקצועיים שקשורים בתחום כזה או אחר. אין חובה להצטרף ואין חובה לשלם על השירות הזה. כמו שאמרתי, התכנים הקשורים בשיווק, מכירות וניהול עסק מועברים על ידי בלבד.

האמת שהוויב כזה טוב בין הבנות המשתתפות, ואת מקבלת כל כך הרבה מהקבוצה שגם אחרי הארבעה חודשים נפתחת לנו קבוצת בוגרות עם מענה תמידי מחן

את לא עושה פה מנוי לחדר כושר, את עושה מנוי לקורס דיגיטלי 🙂 כך שאם אראה שלא נכנסת יותר מדי זמן, אדאג להתריע לך. 
ההבדל הגדול ביותר הוא עבודה בקצב אישי. מפגשים בקורס פרונטאלי מתקיימים בערך אחת לשבועיים. המשמעות היא שיש בין שבוע לשבועיים בין שיעור לשיעור, ואת חייבת לבצע את כל המשימות במהלך פרק הזמן הזה. להבדיל, בקורס דיגיטלי הכול נעשה בקצב שלך. את יכולה לצפות בשיעור, לעשות שיעורי בית במשך שלושה שבועות, ולחזור לשיעור הבא. יתרה מכך, אם משהו לא ברור, את יכולה להריץ לאחור ולצפות בשיעור שוב. עוד פרט חשוב: אם את אדם שמתאים לו יותר ללמוד לבד, ולא נוח לו להיות בכיתה עם שאר האנשים, ואת מתביישת לשאול שאלות כשמשהו לא מובן, הקורס הדיגיטלי הוא בדיוק בשבילך. תוכלי לצפות בתכנים שוב ושוב, לאט-לאט, לשאול שאלות באתר, ולהתקדם באופן שתרצי ובקצב שתרצי. כמובן שבקורס דיגיטלי תוכלי גם ללמוד באמצע הלילה (אם את טיפוס של לילה) או מוקדם בבוקר (אם את טיפוס בוקר), או בסופי שבוע (אם אין לך שום זמן אחר ללמוד). הכול בידיים שלך.
כן. את צריכה מחשב. לעבוד בלי מחשב זה לא רציני, ורוב המימון ברשת נעשה טוב יותר באמצעות המחשב. טיפ ממני, בתור בעלת עסק, בלי קשר לקורס שלי, חשוב מאוד שיהיה לך מחשב נייד שתוכלי לעבוד איתו. ממליצה מאוד גם על תוכנת ניהול לקוחות שמקלה לך על החיים והופכת את תפעול העסק שלך לפשוט ונוח. תאמיני לי, תוכנת ניהול עסק זה עולם אחר לגמרי (המלצות והטבות לתוכנות ניהול – בתוך המועדון). חשוב לשאול שאלות באמצעות האתר מאחר שמדובר בפורום שאלות ותשובות שנותן מענה לכול המשתתפות. שימי לב שיש סבירות גבוהה שהנושא שעליו את רוצה לשאול שאלה כבר עלה בעבר, ושהתשובה מוכנה מראש.

אני מבטיחה 100% השקעה – לא 100% הצלחה. ההצלחה של העסק שלך, בסופו שלא דבר, תלויה בך, ורק בך. עם זאת, אני יכולה להבטיח שאם תעשי, תבצעי, תתמידי, תשקיעי, לבסוף תצליחי. העסק שלך ירוץ קדימה. מוכנה לחשוף כאן ולגלות שהיו לי לקוחות בליווי אישי שלא התמידו בתהליך ולא הקפידו על עבודה ועל שיווק, ולכן העדפתי להפסיק את ההתקשרות איתן. המוניטין שלי חשוב לי, ואם מישהי מהלקוחות לא מבצעת וחושבת שיהיו פתרונות קסם, אני מעדיפה להגיד לה שלדעתי היא לא מתאימה, מאשר למרוח לה את הזמן. אין אצלי פתרונות קסם. אין אצלי סיסמאות. אין אצלי מנטרות "תחלמי בגדול ותצליחי". אני לא מתעסקת בחלומות. אני אוהבת עבודה, ורק עבודה קשה והתמדה תביא אותך להצלחה. אני כאן כדי לתת לך את כל הכלים ואת כל מה שאת צריכה לדעת, אבל בסוף, הכול בידיים שלך. אם תשבי בחיבוק ידיים, לא תצליחי. אם תיקחי את הכלים שאני מלמדת אותך ותיישמי אותם בשטח – תצליחי בענק.

כן. אפילו רצוי שתצטרפי כבר עכשיו. יש המון דברים שצריך לדעת והמון משימות שהכרחי לבצע לפני שאנחנו רצות לרשויות להקים עוסק פטור או עוסק מורשה. חלק מהמשימות: הקמת עמוד פייסבוק ואינסטגרם (איך מקימים בכלל עמודים כאלה?), תפעול העמוד באופן בסיסי (מה ההבדל בין עמוד עסקי לפרטי מבחינת שיווק?), העלאת עוקבים (אפשר להעלות עוקבים?),  צילום תמונות, צילום סרטונים, ועוד. אם תצטרפי למועדון בשלב הזה, תוכלי להתחיל לעבוד באופן נוח יותר לאחר שכבר יצרת לעצמך קרקע טובה לתחילת העבודה. 

לצערי, יש עצמאיות שבעבר ניהלו להן את מערכת מנהל המודעות בפייסבוק ויצרו המון בעיות הכוללות חסימה של המערכות וכו. במידה וקיימת אצלך בעייה כזאת, או בעייה נקודתית אחרת בפייסבוק, הצוות שלי יעזור לך במסירות לטפל בבעיה הזאת בתוספת תשלום מינימאלית.

בהחלט. עד שבוע לפני פתיחת הקורס, מאחר ואת תופסת מקום של מישהי אחרת בקורס עצמו

נושאי השיעורים

 גישות בשיווק, אפיקי שיווק, וכמובן שיווק בתקופת הקורונה 

כתיבה שיווקית בפייסבוק, קידום ממומן ברשתות החברתיות  

עזרי שיווק – תלמדי איך לעשות תוכנית עסקית לבד, דפי נחיתה, תלמדי איך לצלם תמונות בסמראטפון,  איך לעצב תמונות לבד, תלמדי איך לנהל את ההוצאות וההכנסות בעסק שלך, ועוד.

אינסטגרם, סטורי, רילס ומה שבניהם. תלמדי את כל מה שאת צריכה לדעת בשביל להפוך את האינטסגרם (סטורי, משפיעניות, פיד מושלם וכו) שלך למושלם.

מכירות – נלמד איך למכור נכון בעולם היופי (מוצרים, סדרות, טיפולים), נעשה סימולציות וראיונות עם קוסמטיקאיות ומאפרות מובילות שיספרו לך איך הן עושות את זה בעצמן.

סרטונים, איך לצלם מבחינה טכנית, איך להתמודד עם האתגרים של צילום, איך להתמודד עם ה"לא נעים" הזה, איך להתחיל לאהוב את המצלמה.

הרצאות, ארגונים וחוגי בית – איך יוצרים קשרים עסקיים, שיווק היום הוא לא רק אונליין אלא גם אופליין. בשיעור זה נלמד מה עושים באפיק שיווק זה.

 כלים מתקדמים בקידום ממומן – איך עושים רימרקטינג (מכירה את זה שהמודעה של עסק מסוים "רודפת אחרייך"), קידום ממומן בסטורי וכו. 

איך לתמחר ואיך להגדיל רווחים פר לקוחה.

סטטיסטיקות – איך אני יודעת מה עובד לי ומה פחות?

איך לתת שירות איכותי שיישמור את הלקוחות אצלך בעסק.

בונוסים נוספים והפתעות 🙂

בקורס ישנם שיעורים לבעלות עסקים מתחילות: איך להקים עמודים עסקיים, מאיפה מתחילים, מה עושים קודם, איך מביאים לקוחות, מה חשוב לדעת לפני שרצים לפתוח עוסק פטור או עוסק מורשה, וכו'

 

בקורס אני נמצאת איתך בליווי אונליין! יש משימות שבועיות, פלנרים מהממים, תכנון ואתגרים ככה שלך יישאר רק לבצע ולהתקדם

קצת עליי

היוש, אז אם עדיין לא הכרנו, שמי חן ואני מאמנת עסקים בתחום היופי משנת 2013 אני נשואה באושר לאביאל ואמא של אור וליבי- אהבות חיי.
לא אני לא קוסמטיקאית, אני פשוט אוהבת נשים וסבלתי בנעוריי מאקנה כך שמחוברת לתחום💛
העבודה עם בעלות עסקים בתחום היופי לימדה אותי בדיוק מה החולשות שיש לבעלות עסקים מהסוג הזה: הקושי במציאת עובדות; הקושי של הלקוחה להיות מטופלת אצל מישהי אחרת בקליניקה; הקושי של הלקוחה לעבוד מציפורניים לטיפולי פנים; הקושי במכירת מוצרים; הבקשות הבלתי פוסקות להנחות; התחרות הרבה שיש בתחום היופי (לפעמים אצלך בקומה יש עוד 2 קליניקות); ועוד;
שורה תחתונה, אני מכירה את אופי העסקים בתחום היופי, את החולשות של העסק, את הלקוחות שלו, את התחרות שבו, ועם הניסיון הרב בתחום הזה אני יכולה לתת לך מענה לנקודות קריטיות ולקדם את העסק שלך להצלחה.

רוצה לשמוע עוד?

לפרטים נוספים, ובדיקת התאמה לקורס
(לראות שאנחנו באמת מתאימות אחת לשניה)